پلان شهری مرکز ولایت پروان سروی تخنیکی شد

org_admin
چهارشنبه ۱۴۰۳/۲/۲۶ - ۱۵:۴۱
عکس

6/11/1445

وزارت شهرسازی و مسکن قرار است که در سال جاری برای چهار ولسوالی هر ولایت، پلان شهری بسازد و علاوه برآن سروی تخنیکی شهری را انجام دهد که به این ترتیب شهر امام ابوحنیفه مرکز ولایت پروان سروی تخنیکی گردید.

انجنیر نعمت الله حنیف رییس شهرسازی و مسکن ولایت پروان می‌گوید که تیم تخنیکی این ریاست پلان شهری کوچه‌های شهر امام ابوحنیفه را سروی تخنیکی نموده است.

محترم انجنیر حنیف گفت که بررسی تخنکی و اسکیچ ناحیه سوم شهر امام ابوحنیفه تکمیل گردیده و به زودی کارهای دیگر آن، آغاز خواهد شد.

ریاست شهرسازی و مسکن ولایت پروان مسوولیت سروی تخنیکی، طراحی، دیزاین و نظارت آن شهر را به عهده دارد.

سرپرست وزارت شهرسازی و مسکن

6 months ago

ما خود را در برابر خدای خود، ملت مسلمان و کشورمان مسئول می دانیم و وظیفه خود می دانیم برای توسعه شهری، توسعه اقتصادی و اجتماعی و حفظ محیط زیست تلاش کنیم. ما متعهد هستیم و تلاش های خود را برای تبدیل وزارت شهرسازی و اراضی به یک وزارتخانه خدماتی و پاسخگو آغاز کرده ایم که همواره در راستای اجرای پروژه های عمرانی و رفاهی و ایجاد شفافیت، مشوق ها و فرصت های شغلی در این زمینه تلاش خواهد کرد.

محترم مولوی حمدالله نعمانی
wazir-image-new

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲ - ۱۵:۲۰
Background image

پلان اصلاحی ولسوالی قره باغ ولایت غزنی مورد بحث قرار گرفت

13/11/1445

تیم تخنیکی ریاست شهرسازی و مسکن ولایت غزنی، شاروالی محترم قره باغ و سایر نمایندگان نهادهای ذیربط در مورد پلان اصلاحی ولسوالی قره باغ جلسه کردند.

محترم مولوی نورولی بلال. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲ - ۱۳:۳۳
Background image

برای قومندانی‌ امنیه ولسوالی‌ها و نواحی ننگرهار تعمیرات جدید ساخته می‌شود

13/11/1445

محترم قاری محمد نبی سعیدی رییس شهرسازی و مسکن ولایت ننگرهار می‌گوید که تیم تخنیکی این ریاست به هدایت مقام محترم ولایت، زمین تعمیر قومندانی امنیه و اداری ولسوالی‌ها، حوزه‌های. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲ - ۱۲:۱۰
Background image

شماری از نمره‌های مسکونی در ولایت غزنی بررسی شد

13/11/1445

محترم مولوی نور ولی بلال متقی رییس شهرسازی و مسکن ولایت غزنی می‌گوید که تیم تخنیکی این ریاست، تعدادی از نمره‌های مسکونی را در ساحات مختلف شهر غزنی بررسی کرد.

محترم متقی گفت. . .

برگشت به اخبار