جلوگیری از غصب موازی ۳۵۰ جریب زمین در ولایت لوگر

media_admin
دوشنبه ۱۴۰۱/۱/۲۹ - ۱۲:۵۷
dfgbdfg

۱۴۴۳/۰۹/۱۷

وزارت شهرسازی و اراضی از غصب ۳۵۰ جریب زمین دولتی در ولایت لوگر که قرار بود از سوی افراد استفاده‌جو و غاصب مورد غصب قرار بگیرد جلوگیری نموده است.

زمین‌های یاد شده در ولسوالی محمدآغه این ولایت و مناطق اطراف آن موقعیت دارد و بیشتر این زمین‌ها مربوط به دولت می‌باشد.

قابل یادآوری است که قرار بود در زمین‌های غصب شده ۶حلقه چاه آب، چند جریب کُرت‌های زراعتی و همچنان خانه‌های رهایشی به شکل غیرقانونی آباد گردد که از سوی ریاست شهرسازی و اراضی ولایت لوگر به موقع جلوگیری صورت گرفته است.

وزارت شهرسازی و اراضی متعهد است تا در سراسر افغانستان از غصب زمین‌های دولتی جلوگیری نموده و غاصبین را به ارگان‌های قضایی معرفی نماید.

سرپرست وزارت شهرسازی و مسکن

7 months 4 weeks ago

ما خود را در برابر خدای خود، ملت مسلمان و کشورمان مسئول می دانیم و وظیفه خود می دانیم برای توسعه شهری، توسعه اقتصادی و اجتماعی و حفظ محیط زیست تلاش کنیم. ما متعهد هستیم و تلاش های خود را برای تبدیل وزارت شهرسازی و اراضی به یک وزارتخانه خدماتی و پاسخگو آغاز کرده ایم که همواره در راستای اجرای پروژه های عمرانی و رفاهی و ایجاد شفافیت، مشوق ها و فرصت های شغلی در این زمینه تلاش خواهد کرد.

محترم مولوی حمدالله نعمانی
wazir-image-new

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۷ - ۱۳:۴۶
Background image

از یک پروژه در انگور اده بندر سرحدی پکتیکا بازدید شد

1446/01/11

مولوی محمد طاهر سیف الجهاد رییس شهرسازی و مسکن ولایت پکتیکا می‌گوید که تیم تخنیکی و مسلکی این ریاست از پروژه انگور اده در بندر سرحدی مدیریت ترانسپورت زمینی این ولایت بازدید. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۷ - ۱۳:۳۵
Background image

یک پارک تفریحی در ولسوالی زرغون شهر پکتیکا ساخته می‌شود

1446/01/11

محترم مولوی محمد طاهر سیف الجهاد رییس شهرسازی و مسکن ولایت پکتیکا می‌گوید که تیم تخنیکی و مسلکی بر اساس پیشنهاد شاروالی ولسوالی زرغون شهر و حکم مقام آن ولایت در ولسوالی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۷ - ۱۰:۵۲
Background image

شهرک مهاجرين و عودت‌کنندگان ولايت کنر کروکی شد

1446/1/10

محترم مولوى نبى الله طلحه رٸيس شهرسازى و مسکن ولايت کنر مى‌گويد، انجنيران اين رياست شهرک مهاجرين اين ولايت را کروکی کرد.

محترم مولوى طلحه مى‌گوید، با اشتراک هيٸت ولايتى،. . .

برگشت به اخبار