از احداث چیکدم‌های ولسوالی‌های قوش‌تپه و درزاب جوزجان نظارت شد

org_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۸ - ۱۴:۳۶
...

16/8/1445

محترم ملا عبدالله فیضان رییس شهرسازی و مسکن ولایت جوزجان می‌گوید که تیم تخنیکی آن ریاست از احداث چیکدم‌های ولسوالی‌های قوش‌تپه و درزاب آن ولایت نظارت کرده است.

وی گفت، این چیکدم‌ها توسط ریاست زراعت، آبیاری و مالداری ولایت جوزجان احداث می‌گردد که کندن‌کاری و پرکاری پروژه جریان دارد.

ملا فیضان افزود، جهت مؤثریت کار به شرکت‌های قراردادی هدایت داده شد که تثبیت ساحه طبق اسکیچ انتخاب شده پیش برود و مخلوط مواد مانند ریگ، جغل، خاک و مصالح سنگ‌کاری مطابق شرطنامه و معیارهای انجنیری باشد.

 همچنان به شرکت‌های قراردادی توصیه شده است که از سنگ‌های آهکی، گج و کم عرض جدا جلوگیری گردد، در قسمت بافت سنگ‌ها دقت بیشتر و در مورد ابعاد هر چیکدم برای مسوولین شرکت‌ها توضیحات لازم ارایه گردید که طبق آن کارهای پروژه انجام گیرد.

سرپرست وزارت شهرسازی و مسکن

5 months ago

ما خود را در برابر خدای خود، ملت مسلمان و کشورمان مسئول می دانیم و وظیفه خود می دانیم برای توسعه شهری، توسعه اقتصادی و اجتماعی و حفظ محیط زیست تلاش کنیم. ما متعهد هستیم و تلاش های خود را برای تبدیل وزارت شهرسازی و اراضی به یک وزارتخانه خدماتی و پاسخگو آغاز کرده ایم که همواره در راستای اجرای پروژه های عمرانی و رفاهی و ایجاد شفافیت، مشوق ها و فرصت های شغلی در این زمینه تلاش خواهد کرد.

محترم مولوی حمدالله نعمانی
wazir-image-new

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۲/۵ - ۱۱:۴۳
Background image

د فاریاب، قیصار ولسوالۍ کې د یوې ودانیزې پروژې له چارو څارنه وشوه

۱۴۴۵/۱۰/۱۶

د کور او ښار جوړولو وزارت د هېواد په کچه د ټولو ودانیزو پروژو او ښارې ودې او پراختیا له چارو څارنه او پالنه کوي.

فاریاب ولایت کې د کور او ښار جوړولو ریاست محترم رئیس مولوي. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۲/۵ - ۱۱:۲۵
Background image

دولتي ځمکې د سالمې ګټې اخیستنې په موخه سروې کېږي

۱۴۴۵/۱۰/۱۵

د کور او ښار جوړولو وزارت د هېواد په کچه له دولتي ځمکو څخه د سالمې او اغېزمنې ګټې پورته کولو په موخه بېلا بېل پروګرامونه لري.

زابل ولایت کې د کور او ښار جوړولو ریاست محترم. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۲/۵ - ۱۱:۱۸
Background image

غزني کې د څو بېلابېلو ساختماني پروژو له چارو څارنه وشوه

۱۴۴۵/۱۰/‍۱۶

د غزني ولایت د کور او ښار جوړولو ریاست محترم رئیس مولوي نورولي بلال متقي وايي، د دې ریاست تخنیکي ټیم په یاد ولایت کې د څو بېلابېلو ساختماني پروژو له چارو څارنه وکړه.

د. . .

برگشت به اخبار