یک مارکیت تجارتی در شهر فیض آباد بدخشان اعمار می‌گردد

org_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۳/۴/۱۹ - ۱۵:۳۴
badakhshan

1446/01/03

محترم مولوی ولی الله اللهی رییس شهرسازی و مسکن ولایت بدخشان گفت که تیم تخنیکی و مسلکی این ریاست به منظور اعمار مارکیت تجارتی در شهر فیض آباد، ساحه را سروی توپوگرافی نموده است.

محترم مولوی ولی الله اللهی گفت، این مارکیت تجارتی توسط شاروالی فیض آباد ساخته می‌شود و به درخواست شاروالی سروی صورت گرفته است.

وی افزود که همه امور در سروی درنظر گرفته شده و در آینده نزدیک توسط شاروالی فیض آباد، اعمار خواهد شد.

وزارت شهرسازی و مسکن ساحات را برای اعمار تعمیرات اداری و تجارتی و مارکیت‌ها سروی می‌کند و از پلان و امور کاری آن‌ها نظارت می‌نماید.

سرپرست وزارت شهرسازی و مسکن

7 months 4 weeks ago

ما خود را در برابر خدای خود، ملت مسلمان و کشورمان مسئول می دانیم و وظیفه خود می دانیم برای توسعه شهری، توسعه اقتصادی و اجتماعی و حفظ محیط زیست تلاش کنیم. ما متعهد هستیم و تلاش های خود را برای تبدیل وزارت شهرسازی و اراضی به یک وزارتخانه خدماتی و پاسخگو آغاز کرده ایم که همواره در راستای اجرای پروژه های عمرانی و رفاهی و ایجاد شفافیت، مشوق ها و فرصت های شغلی در این زمینه تلاش خواهد کرد.

محترم مولوی حمدالله نعمانی
wazir-image-new

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۷ - ۱۳:۴۶
Background image

از یک پروژه در انگور اده بندر سرحدی پکتیکا بازدید شد

1446/01/11

مولوی محمد طاهر سیف الجهاد رییس شهرسازی و مسکن ولایت پکتیکا می‌گوید که تیم تخنیکی و مسلکی این ریاست از پروژه انگور اده در بندر سرحدی مدیریت ترانسپورت زمینی این ولایت بازدید. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۷ - ۱۳:۳۵
Background image

یک پارک تفریحی در ولسوالی زرغون شهر پکتیکا ساخته می‌شود

1446/01/11

محترم مولوی محمد طاهر سیف الجهاد رییس شهرسازی و مسکن ولایت پکتیکا می‌گوید که تیم تخنیکی و مسلکی بر اساس پیشنهاد شاروالی ولسوالی زرغون شهر و حکم مقام آن ولایت در ولسوالی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۷ - ۱۰:۵۲
Background image

شهرک مهاجرين و عودت‌کنندگان ولايت کنر کروکی شد

1446/1/10

محترم مولوى نبى الله طلحه رٸيس شهرسازى و مسکن ولايت کنر مى‌گويد، انجنيران اين رياست شهرک مهاجرين اين ولايت را کروکی کرد.

محترم مولوى طلحه مى‌گوید، با اشتراک هيٸت ولايتى،. . .

برگشت به اخبار