تفاهم‌نامه همکاری‌های علمی و تخنیکی میان وزارت شهرسازی و مسکن و اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی امضا شد

org_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۸/۲۸ - ۱۲:۲۴
picture

04/05/1445

محترم شیخ حمدالله نعمانی سرپرست وزارت شهرسازی و مسکن، در مراسم افتتاح نخستین نمایشگاه ملی ابتکارات و نوآوری‌های برترافغانستان، شرکت کرده و تفاهم‌نامه همکاری‌های علمی و تخنیکی را با رییس ادراه تعلیمات تخنیکی و مسلکی، امضا کرد.

این تفاهم‌نامه به منظور همکاری‌های علمی و تخنیکی مشترک جهت هماهنگی و تشریک مساعی در مورد راه اندازی مرکز آموزش‌های تخنیکی و مسلکی، برنامه‌ریزی درسی مطابق به بخش‌های مسلکی موجود در وزارت شهرسازی و مسکن و استفاده مشترک از منابع دولتی در موارد مختلف، به امضا رسید.

سرپرست وزارت شهرسازی و مسکن، راجع به علم و فراگیری آن صحبت کرده اظهارداشت که علم یکی از ابزار خدمت به بندگان خداوند است و در تعلیم به این مسأله مهم باید توجه گردد که فراگیری علم باید به نیت خدمت به بشریت باشد نه به‌قصد به دست‌آوردن شهرت و مادیات.

وی، امضای تفاهم‌نامه با ادراه تعلیمات تخنیکی و مسلکی را آغاز خوب برای رشد توانایی‌های متعلمین نهادهای تحت چتر اداره تعلیمات تخنکی و مسلکی و ایجاد هماهنگی در همکاری علمی و تخنیکی میان طرفین دانست. 

رییس اداره تعلیمات تخنکی و مسلکی، در مراسم افتتاح این نمایشگاه، در رابطه به فعالیت‌های آن اداره در بخش‌های مختلف معلومات ارایه کرده، گفت که مسوولان آن اداره با توجه به امکانات موجود از جوانان مبتکر و خلاق حمایت می‌نمایند.

سپس، سرپرست وزارت شهرسازی و مسکن، با جمع از مقامات ا.ا.ا که در این مراسم شرکت کرده بودند از نمایشگاه ملی ابتکارات و نوآوری‌های برترافغانستان، بازدید کرده، از تولید کنندگان محصولات فنی ابراز حمایت نمود.

_____________________

د نورو خبرونو لپاره زموږ له ټلیګرام، فېسبوک، ټوېټر، ملګري او ویب سایټ له خبري چینلونو سره ملګري شئ⬇️

WhatsApp:

https://chat.whatsapp.com/FnOgiA7hU1H3y1w3FrV0uh

Malgari:

https://www.malgari.com/?cache=1673066126#

 YouTube channel:

https://www.youtube.com/

Tel:

https://t.me/mudh_af

Web:

https://mudh.gov.af/dr

FB page:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100087195086592

نښه: کابل، درېیم مکروریان، ازادۍ مطبعې او شش درک سړک ته مخامخ، ختیځ لورته د کور او ښار جوړولو وزارت.

سرپرست وزارت شهرسازی و مسکن

2 weeks 1 day ago

ما خود را در برابر خدای خود، ملت مسلمان و کشورمان مسئول می دانیم و وظیفه خود می دانیم برای توسعه شهری، توسعه اقتصادی و اجتماعی و حفظ محیط زیست تلاش کنیم. ما متعهد هستیم و تلاش های خود را برای تبدیل وزارت شهرسازی و اراضی به یک وزارتخانه خدماتی و پاسخگو آغاز کرده ایم که همواره در راستای اجرای پروژه های عمرانی و رفاهی و ایجاد شفافیت، مشوق ها و فرصت های شغلی در این زمینه تلاش خواهد کرد.

محترم مولوی حمدالله نعمانی
wazir-image-new

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۳ - ۱۱:۲
Background image

نشست هیأت رهبری وزارت شهرسازی و مسکن دایر گردید

19/05/1445

نشست هیأت رهبری وزارت شهرسازی و مسکن به ریاست محترم شیخ حمدالله نعمانی سرپرست وزارت شهرسازی و مسکن برگزار شد و روی موضوعات مختلف صحبت و تبادل نظر صورت گرفت.

در این نشست،. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۳:۴۴
Background image

جلسه کمیته نظم شهری در ریاست شهرسازی و مسکن ولایت بغلان دایر شد

19/05/1445

جلسه کمیته نظم شهری با اشتراک مسوولین ریاست‌های اطلاعات و فرهنگ، محیط زیست، فواید عامه، ترانسپورت، شاروالی، مدیریت ترافیک، قمندانی امنیه، استخبارات و نماینده اتاق دوکانداران. . .

یکشنبه ۱۴۰۲/۹/۱۲ - ۱۰:۵۱
Background image

کانکریت ریزی سرک و جویچه های ولسوالی سانچارک سرپل ارزیابی گردید

19/5/1445

ریاست شهرسازی و مسکن ولایت سرپل، کانکریت ریزی سرک و جویچه های داخل شهر ولسوالی سانچارک آن ولایت را ارزیابی کرد.

تست های کمپکشن خاک و تست رطوبت و همچنان ضخامت بیس کورس مورد. . .

برگشت به اخبار