تفاهم‌نامه همکاری‌های علمی و تخنیکی میان وزارت شهرسازی و مسکن و اداره تعلیمات تخنیکی و مسلکی امضا شد

org_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۸/۲۸ - ۱۲:۲۴
picture

04/05/1445

محترم شیخ حمدالله نعمانی سرپرست وزارت شهرسازی و مسکن، در مراسم افتتاح نخستین نمایشگاه ملی ابتکارات و نوآوری‌های برترافغانستان، شرکت کرده و تفاهم‌نامه همکاری‌های علمی و تخنیکی را با رییس ادراه تعلیمات تخنیکی و مسلکی، امضا کرد.

این تفاهم‌نامه به منظور همکاری‌های علمی و تخنیکی مشترک جهت هماهنگی و تشریک مساعی در مورد راه اندازی مرکز آموزش‌های تخنیکی و مسلکی، برنامه‌ریزی درسی مطابق به بخش‌های مسلکی موجود در وزارت شهرسازی و مسکن و استفاده مشترک از منابع دولتی در موارد مختلف، به امضا رسید.

سرپرست وزارت شهرسازی و مسکن، راجع به علم و فراگیری آن صحبت کرده اظهارداشت که علم یکی از ابزار خدمت به بندگان خداوند است و در تعلیم به این مسأله مهم باید توجه گردد که فراگیری علم باید به نیت خدمت به بشریت باشد نه به‌قصد به دست‌آوردن شهرت و مادیات.

وی، امضای تفاهم‌نامه با ادراه تعلیمات تخنیکی و مسلکی را آغاز خوب برای رشد توانایی‌های متعلمین نهادهای تحت چتر اداره تعلیمات تخنکی و مسلکی و ایجاد هماهنگی در همکاری علمی و تخنیکی میان طرفین دانست. 

رییس اداره تعلیمات تخنکی و مسلکی، در مراسم افتتاح این نمایشگاه، در رابطه به فعالیت‌های آن اداره در بخش‌های مختلف معلومات ارایه کرده، گفت که مسوولان آن اداره با توجه به امکانات موجود از جوانان مبتکر و خلاق حمایت می‌نمایند.

سپس، سرپرست وزارت شهرسازی و مسکن، با جمع از مقامات ا.ا.ا که در این مراسم شرکت کرده بودند از نمایشگاه ملی ابتکارات و نوآوری‌های برترافغانستان، بازدید کرده، از تولید کنندگان محصولات فنی ابراز حمایت نمود.

_____________________

د نورو خبرونو لپاره زموږ له ټلیګرام، فېسبوک، ټوېټر، ملګري او ویب سایټ له خبري چینلونو سره ملګري شئ⬇️

WhatsApp:

https://chat.whatsapp.com/FnOgiA7hU1H3y1w3FrV0uh

Malgari:

https://www.malgari.com/?cache=1673066126#

 YouTube channel:

https://www.youtube.com/

Tel:

https://t.me/mudh_af

Web:

https://mudh.gov.af/dr

FB page:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100087195086592

نښه: کابل، درېیم مکروریان، ازادۍ مطبعې او شش درک سړک ته مخامخ، ختیځ لورته د کور او ښار جوړولو وزارت.

سرپرست وزارت شهرسازی و مسکن

7 months ago

ما خود را در برابر خدای خود، ملت مسلمان و کشورمان مسئول می دانیم و وظیفه خود می دانیم برای توسعه شهری، توسعه اقتصادی و اجتماعی و حفظ محیط زیست تلاش کنیم. ما متعهد هستیم و تلاش های خود را برای تبدیل وزارت شهرسازی و اراضی به یک وزارتخانه خدماتی و پاسخگو آغاز کرده ایم که همواره در راستای اجرای پروژه های عمرانی و رفاهی و ایجاد شفافیت، مشوق ها و فرصت های شغلی در این زمینه تلاش خواهد کرد.

محترم مولوی حمدالله نعمانی
wazir-image-new

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۰:۵۱
Background image

از ساخت و ساز پمپ تیل در ولایت پکتیکا نظارت شد

1445/12/5

محترم مولوی محمد طاهر سیف الجهاد رییس شهرسازی و مسکن ولایت پکتیکا می‌گوید که تیم تخنیکی این ریاست از ساخت و ساز یک پمپ تیل در این ولایت نظارت کرده است.

محترم سیف الجهاد گفت،. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۲ - ۱۶:۱۳
Background image

کمیسیون ویزه نقشه‌های شهری موضوعات مختلف را مورد بحث قرار داد

4/12/1445
کمیسیون ویزه نقشه‌های شهری به ریاست محترم شیخ مدارعلی کریمی بامیانی معین امورشهری وزارت شهرسازی و مسکن جلسه و در مورد 23 موضوع مختلف، بحث و تبادل نظر کرد.
در این جلسه پیرامون. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۱ - ۱۰:۳۲
Background image

برای ریاست صحت عامه و شفاخانه منطقه ای ولایت غزنی ماسترپلان تهیه می شود

1445/12/3

مولوی نور ولی بلال متقی، رییس شهرسازی و مسکن ولایت غزنی می گوید که تیم تخنیکی این ریاست برای ریاست صحت عامه ولایت غزنی و شفاخانه منطقه ای این ولایت سروی توپوگرافی ماسترپلان و. . .

برگشت به اخبار