از درس‌های دینی وعقیدتی در ولایت فاریاب امتحان گرفته شد

org_admin
چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۰ - ۱۶:۲۹
فاریاب

4/1/1446

محترم الحاج مولوی خال میرزا ذوالفقار رییس شهرسازی و مسکن ولایت فاریاب می‌گوید که از کارمندان این ریاست از دروس تدریس شده دینی و عقیدتی امتحان اخذ شد.

وی گفت، در ریاست شهرسازی و مسکن فاریاب در جريان هفته از طرف امام و مدرس مولوی معاذ الله رووفی مطابق نصاب ریاست دعوت و ارشاد، دروس دینی و عقیدتی تدریس می‌شود.

محترم الحاج مولوی خال میرزا ذوالفقار گفت که این امتحان شفاف و در فضای آرام سپری گردید که نتیجه آن بعدا اعلان خواهد شد.

وی افزود، هدف از امتحان این بود که کارمندان به اصول دینی، قوانین و مقررات آشنا و کار روز مره خود ر ا در روشنی مسایل دینی انجام دهند.

سرپرست وزارت شهرسازی و مسکن

7 months 4 weeks ago

ما خود را در برابر خدای خود، ملت مسلمان و کشورمان مسئول می دانیم و وظیفه خود می دانیم برای توسعه شهری، توسعه اقتصادی و اجتماعی و حفظ محیط زیست تلاش کنیم. ما متعهد هستیم و تلاش های خود را برای تبدیل وزارت شهرسازی و اراضی به یک وزارتخانه خدماتی و پاسخگو آغاز کرده ایم که همواره در راستای اجرای پروژه های عمرانی و رفاهی و ایجاد شفافیت، مشوق ها و فرصت های شغلی در این زمینه تلاش خواهد کرد.

محترم مولوی حمدالله نعمانی
wazir-image-new

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۷ - ۱۳:۴۶
Background image

از یک پروژه در انگور اده بندر سرحدی پکتیکا بازدید شد

1446/01/11

مولوی محمد طاهر سیف الجهاد رییس شهرسازی و مسکن ولایت پکتیکا می‌گوید که تیم تخنیکی و مسلکی این ریاست از پروژه انگور اده در بندر سرحدی مدیریت ترانسپورت زمینی این ولایت بازدید. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۷ - ۱۳:۳۵
Background image

یک پارک تفریحی در ولسوالی زرغون شهر پکتیکا ساخته می‌شود

1446/01/11

محترم مولوی محمد طاهر سیف الجهاد رییس شهرسازی و مسکن ولایت پکتیکا می‌گوید که تیم تخنیکی و مسلکی بر اساس پیشنهاد شاروالی ولسوالی زرغون شهر و حکم مقام آن ولایت در ولسوالی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۷ - ۱۰:۵۲
Background image

شهرک مهاجرين و عودت‌کنندگان ولايت کنر کروکی شد

1446/1/10

محترم مولوى نبى الله طلحه رٸيس شهرسازى و مسکن ولايت کنر مى‌گويد، انجنيران اين رياست شهرک مهاجرين اين ولايت را کروکی کرد.

محترم مولوى طلحه مى‌گوید، با اشتراک هيٸت ولايتى،. . .

برگشت به اخبار