تطبیق پلان‌کاری سال 1402 برخی ریاست‌های وزارت شهرسازی و مسکن ارزیابی شد

org_admin
یکشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۶ - ۱۴:۲۳
..

14/8/1445

به ریاست محترم شیخ مدارعلی کریمی بامیانی معین امورشهری وزارت شهرسازی و مسکن و به ابتکار ریاست پالیسی و پلان این وزارت، نشستی با مسوولین ریاست‌ ماسترپلان و پلان‌ تفصیلی و ریاست زیربنا در مورد تطبیق پلان‌کاری شان دایر شد.

در این جلسه، پلان‌کاری سال 1402 ش ریاست ماسترپلان و پلان‌ تفصیلی شهری ارزیابی گردید و پلان درنظر گرفته شده برای سال 1403 ش، به صورت جامع مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در ادامه جلسه، محترم انجنیر رحمت الله قدیری رییس پالیسی و پلان و تیم کاری اش در باره اهمیت و چگونگی پلان سال 1403 معلومات داده و افزودند که این بار، پلان‌های کاری ریاست‌های مرکزی و ولایتی در اختیار شان به وقت معینه قرار داده می‌شود و ریاست‌های مربوطه مؤظف به تطبیق آن هستند.

در  این نشست مسوولین ریاست‌ ماسترپلان و پلان تفصیلی و ریاست زیربنا، نظرات و پیشنهادات شان را برای تطبیق پلان‌های کاری شان، شریک کردند تا به اشتراک هم، پلان کاری مؤثر تهیه گردد و در سال آینده تطبیق گردد.

وزارت شهرسازی و مسکن پلان دارد که برای تمام شهرها، مناطق و ولسوالی‌ها، پلان شهری طرح و ترتیب نماید و برای تطبیق به ادارات مربوطه اش سپرده می‌شود تا پلان شهری را تطبیق کند و این وزارت از تطبیق آن نظارت می‌نماید.

سرپرست وزارت شهرسازی و مسکن

5 months ago

ما خود را در برابر خدای خود، ملت مسلمان و کشورمان مسئول می دانیم و وظیفه خود می دانیم برای توسعه شهری، توسعه اقتصادی و اجتماعی و حفظ محیط زیست تلاش کنیم. ما متعهد هستیم و تلاش های خود را برای تبدیل وزارت شهرسازی و اراضی به یک وزارتخانه خدماتی و پاسخگو آغاز کرده ایم که همواره در راستای اجرای پروژه های عمرانی و رفاهی و ایجاد شفافیت، مشوق ها و فرصت های شغلی در این زمینه تلاش خواهد کرد.

محترم مولوی حمدالله نعمانی
wazir-image-new

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۲/۵ - ۱۱:۴۳
Background image

د فاریاب، قیصار ولسوالۍ کې د یوې ودانیزې پروژې له چارو څارنه وشوه

۱۴۴۵/۱۰/۱۶

د کور او ښار جوړولو وزارت د هېواد په کچه د ټولو ودانیزو پروژو او ښارې ودې او پراختیا له چارو څارنه او پالنه کوي.

فاریاب ولایت کې د کور او ښار جوړولو ریاست محترم رئیس مولوي. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۲/۵ - ۱۱:۲۵
Background image

دولتي ځمکې د سالمې ګټې اخیستنې په موخه سروې کېږي

۱۴۴۵/۱۰/۱۵

د کور او ښار جوړولو وزارت د هېواد په کچه له دولتي ځمکو څخه د سالمې او اغېزمنې ګټې پورته کولو په موخه بېلا بېل پروګرامونه لري.

زابل ولایت کې د کور او ښار جوړولو ریاست محترم. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۲/۵ - ۱۱:۱۸
Background image

غزني کې د څو بېلابېلو ساختماني پروژو له چارو څارنه وشوه

۱۴۴۵/۱۰/‍۱۶

د غزني ولایت د کور او ښار جوړولو ریاست محترم رئیس مولوي نورولي بلال متقي وايي، د دې ریاست تخنیکي ټیم په یاد ولایت کې د څو بېلابېلو ساختماني پروژو له چارو څارنه وکړه.

د. . .

برگشت به اخبار