برای حل مشکلات‌ شهروندان اقدام لازم و به موقع صورت می‌گیرد

media_admin
پنجشنبه ۱۴۰۱/۱/۲۵ - ۱۳:۵۲
sdfa

13/09/1443

محترم مولوی حمدالله نعمانی سرپرست وزارت شهرسازی و اراضی، در ادامه دیدارهای روزانه با شهروندان به هدف حل مشکلات آن‌ها، با شماری شهروندان چندین ولایت در دفتر کارش دیدار کرد.

شهروندان ولایت‌های مختلف در دیدارشان با سرپرست وزارت شهرسازی و اراضی، راجع به وضعیت شهری، چالش‌ها و مشکلات شهروندان در ولایات‌شان صحبت کرده و برای حل مشکلات مربوط به این وزارت، خواهان همکاری شدند.

محترم مولوی حمدالله نعمانی سرپرست وزارت شهرسازی و اراضی، بر حل مشکلات شهروندان تأکیده کرده، افزود که این وزارت متعهد به اجرای به موقع مسوولیت‌هایش می‌باشد.

هم‌چنین سرپرست وزارت شهرسازی و اراضی، به این شهروندان وعده سپرد که در قسمت حل مشکلات‌شان اقدام لازم و به موقع صورت می‌گیرد.

سرپرست وزارت شهرسازی و مسکن

7 months 4 weeks ago

ما خود را در برابر خدای خود، ملت مسلمان و کشورمان مسئول می دانیم و وظیفه خود می دانیم برای توسعه شهری، توسعه اقتصادی و اجتماعی و حفظ محیط زیست تلاش کنیم. ما متعهد هستیم و تلاش های خود را برای تبدیل وزارت شهرسازی و اراضی به یک وزارتخانه خدماتی و پاسخگو آغاز کرده ایم که همواره در راستای اجرای پروژه های عمرانی و رفاهی و ایجاد شفافیت، مشوق ها و فرصت های شغلی در این زمینه تلاش خواهد کرد.

محترم مولوی حمدالله نعمانی
wazir-image-new

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۷ - ۱۳:۴۶
Background image

از یک پروژه در انگور اده بندر سرحدی پکتیکا بازدید شد

1446/01/11

مولوی محمد طاهر سیف الجهاد رییس شهرسازی و مسکن ولایت پکتیکا می‌گوید که تیم تخنیکی و مسلکی این ریاست از پروژه انگور اده در بندر سرحدی مدیریت ترانسپورت زمینی این ولایت بازدید. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۷ - ۱۳:۳۵
Background image

یک پارک تفریحی در ولسوالی زرغون شهر پکتیکا ساخته می‌شود

1446/01/11

محترم مولوی محمد طاهر سیف الجهاد رییس شهرسازی و مسکن ولایت پکتیکا می‌گوید که تیم تخنیکی و مسلکی بر اساس پیشنهاد شاروالی ولسوالی زرغون شهر و حکم مقام آن ولایت در ولسوالی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۷ - ۱۰:۵۲
Background image

شهرک مهاجرين و عودت‌کنندگان ولايت کنر کروکی شد

1446/1/10

محترم مولوى نبى الله طلحه رٸيس شهرسازى و مسکن ولايت کنر مى‌گويد، انجنيران اين رياست شهرک مهاجرين اين ولايت را کروکی کرد.

محترم مولوى طلحه مى‌گوید، با اشتراک هيٸت ولايتى،. . .

برگشت به اخبار