از ساخت و ساز اتاق‌های نگهداری میوه در ولایت قندهار نظارت شد

org_admin
دوشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۱:۲۲
picture

29/7/1445

محترم مولوی عبدالمتین عاشق رییس شهرسازی و مسکن ولایت قندهار می‌گوید که تیم تخنیکی آن ریاست از ساخت و ساز پنج اتاق نگهداری کشمش و یک سردخانه میوه در مناطق روانی و ذاکر شریف ولسوالی دند این ولایت نظارت کرده است.

مولوی عبدالمتین گفت که ریاست شهرسازی و مسکن ولایت قندهار با همکاری ریاست‌های زراعت آبیاری و مالداری و ریاست انکشاف دهات آن ولایت، این اتاق‌ها را بررسی و نظارت کرده است.

وزارت شهرسازی و مسکن به‌جهت نگهداری سالم میوه‌های تازه در مرکز و ولایات، از ساخت و ساز اتاق‌های نگهداری و سردخانه‌ها به صورت اصولی و معیاری نظارت می‌نماید.

سرپرست وزارت شهرسازی و مسکن

3 months 1 week ago

ما خود را در برابر خدای خود، ملت مسلمان و کشورمان مسئول می دانیم و وظیفه خود می دانیم برای توسعه شهری، توسعه اقتصادی و اجتماعی و حفظ محیط زیست تلاش کنیم. ما متعهد هستیم و تلاش های خود را برای تبدیل وزارت شهرسازی و اراضی به یک وزارتخانه خدماتی و پاسخگو آغاز کرده ایم که همواره در راستای اجرای پروژه های عمرانی و رفاهی و ایجاد شفافیت، مشوق ها و فرصت های شغلی در این زمینه تلاش خواهد کرد.

محترم مولوی حمدالله نعمانی
wazir-image-new

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۲۱
Background image

از ساخت و ساز یک کلینیک صحی در ولسوالی سنگین ولایت هلمند نظارت شد

1445/8/18

محترم مولوی سید نیک محمد رییس شهرسازی و مسکن ولایت هلمند می‌گوید که تیم تخنیکی این ریاست از ساخت و ساز یک کلینیک صحی در ولسوالی سنگین آن ولایت نظارت کرده است.

به گفته مولوی. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۱۰
Background image

پلان بهسازی چند ساحه‌ی غیرپلانی شهرهای کندز، مهترلام و میمنه طرح و ترتیب شد

18/8/1445

محترم حبیب الرحمن اوریاخیل رییس بهسازی ساحات غیر پلانی وزارت شهرسازی و مسکن می‌گوید که پلان بهسازی چند ساحه غیر پلانی در شهرکندز، شهر مهترلام ولایت لغمان و شهر میمنه ولایت. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۹:۱۸
Background image

در مورد تعیین زمین جهت ساخت و ساز تعمیر برخی ریاست‌ها در ولایت غزنی صحبت شد

17/8/1445

محترم مولوی نور ولی بلال متقی رییس شهرسازی و مسکن ولایت غزنی می‌گوید که انجنیران این ریاست با رحیم‌الله محمود معاون والی غزنی دیدار و در مورد مشخص نمودن زمین برای برخی ریاست. . .

برگشت به اخبار