یک کلینیک صحی در ولسوالی جاغوری ولایت غزنی خط اندازی شد

org_admin
سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۱ - ۹:۳۷
picture

12/11/1445

محترم مولوی نور ولی بلال متقی رییس شهرسازی و مسکن ولایت غزنی‌ می‌گوید که انجنیران این ریاست کلینیک صحی ولسوالی جاغوری ولایت غزنی را جهت ساخت و ساز آن، خط اندازی کرده است.

محترم متقی گفت که کلینیک صحی مذکور با هزینه شخصی مردم منطقه ساخته می‌شود که بنا به درخواست ریاست صحت عامه ولایت غزنی، تیم تخنیکی این ریاست نقشه آن را طرح و ترتیب و اکنون خط اندازی کرده است.

تیم‌های تخنیکی وزارت شهرسازی و مسکن به درخواست ادارات دولتی در مرکز و ولایات، نقشه‌ تعمیرات را طرح و ترتیب و به مرجع مربوطه می‌سپارد.

سرپرست وزارت شهرسازی و مسکن

7 months ago

ما خود را در برابر خدای خود، ملت مسلمان و کشورمان مسئول می دانیم و وظیفه خود می دانیم برای توسعه شهری، توسعه اقتصادی و اجتماعی و حفظ محیط زیست تلاش کنیم. ما متعهد هستیم و تلاش های خود را برای تبدیل وزارت شهرسازی و اراضی به یک وزارتخانه خدماتی و پاسخگو آغاز کرده ایم که همواره در راستای اجرای پروژه های عمرانی و رفاهی و ایجاد شفافیت، مشوق ها و فرصت های شغلی در این زمینه تلاش خواهد کرد.

محترم مولوی حمدالله نعمانی
wazir-image-new

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۰:۵۱
Background image

از ساخت و ساز پمپ تیل در ولایت پکتیکا نظارت شد

1445/12/5

محترم مولوی محمد طاهر سیف الجهاد رییس شهرسازی و مسکن ولایت پکتیکا می‌گوید که تیم تخنیکی این ریاست از ساخت و ساز یک پمپ تیل در این ولایت نظارت کرده است.

محترم سیف الجهاد گفت،. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۲ - ۱۶:۱۳
Background image

کمیسیون ویزه نقشه‌های شهری موضوعات مختلف را مورد بحث قرار داد

4/12/1445
کمیسیون ویزه نقشه‌های شهری به ریاست محترم شیخ مدارعلی کریمی بامیانی معین امورشهری وزارت شهرسازی و مسکن جلسه و در مورد 23 موضوع مختلف، بحث و تبادل نظر کرد.
در این جلسه پیرامون. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۱ - ۱۰:۳۲
Background image

برای ریاست صحت عامه و شفاخانه منطقه ای ولایت غزنی ماسترپلان تهیه می شود

1445/12/3

مولوی نور ولی بلال متقی، رییس شهرسازی و مسکن ولایت غزنی می گوید که تیم تخنیکی این ریاست برای ریاست صحت عامه ولایت غزنی و شفاخانه منطقه ای این ولایت سروی توپوگرافی ماسترپلان و. . .

برگشت به اخبار