روی هماهنگی و همکاری بهتر بین ریاست های ولایتی شهرسازی و مسکن و شاروالی‌ها صحبت شد

org_admin
چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۰ - ۱۶:۲۱
وزارت شهیرسازی و شاروالی

1446/01/04

محترم الحاج شیخ حمدالله نعمانی سرپرست وزارت شهرسازی و مسکن در دفتر کارش با محترم مولوی محمد اسحاق آخوندزاده رییس عمومی امور انسجام شاروالی‌ها، محترم مولوی محمد اسحاق سعید شاروال لوگر، محترم قاری بسم الله بلال شاروال خوست و هیئت همراه شان دیدار کرد.

در این دیدار دو طرف روی هماهنگی و همکاری بهتر بین ریاست‌های زیربط وزارت شهرسازی و مسکن و شاروالی‌های ولایات بحث و تبادل نظر کردند.

همچنین چگونگی رفع مشکلات موجود در ولایات و جلوگیری از مشکلات و موانع در هنگام تطبیق پلان‌های شهری، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این دیدار تاکید شد که سطح هماهنگی و همکاری ریاست‌های زیربط این وزارت با شاروالی‌ها افزایش یابد و در صورت بروز مشکل، با یکدیگر راه حل را پیدا کنند.

محترم الحاج شیخ حمدالله نعمانی سرپرست وزارت شهرسازی و مسکن از تمام شاروالی‌های محترم خواست تا درخواست‌های قابل اجرای شان را با این وزارت در آغاز سال جاری در میان بگذارند تا در پلان کاری این وزارت شامل گردد.

سرپرست وزارت شهرسازی و مسکن

7 months 4 weeks ago

ما خود را در برابر خدای خود، ملت مسلمان و کشورمان مسئول می دانیم و وظیفه خود می دانیم برای توسعه شهری، توسعه اقتصادی و اجتماعی و حفظ محیط زیست تلاش کنیم. ما متعهد هستیم و تلاش های خود را برای تبدیل وزارت شهرسازی و اراضی به یک وزارتخانه خدماتی و پاسخگو آغاز کرده ایم که همواره در راستای اجرای پروژه های عمرانی و رفاهی و ایجاد شفافیت، مشوق ها و فرصت های شغلی در این زمینه تلاش خواهد کرد.

محترم مولوی حمدالله نعمانی
wazir-image-new

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۷ - ۱۳:۴۶
Background image

از یک پروژه در انگور اده بندر سرحدی پکتیکا بازدید شد

1446/01/11

مولوی محمد طاهر سیف الجهاد رییس شهرسازی و مسکن ولایت پکتیکا می‌گوید که تیم تخنیکی و مسلکی این ریاست از پروژه انگور اده در بندر سرحدی مدیریت ترانسپورت زمینی این ولایت بازدید. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۷ - ۱۳:۳۵
Background image

یک پارک تفریحی در ولسوالی زرغون شهر پکتیکا ساخته می‌شود

1446/01/11

محترم مولوی محمد طاهر سیف الجهاد رییس شهرسازی و مسکن ولایت پکتیکا می‌گوید که تیم تخنیکی و مسلکی بر اساس پیشنهاد شاروالی ولسوالی زرغون شهر و حکم مقام آن ولایت در ولسوالی. . .

چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۷ - ۱۰:۵۲
Background image

شهرک مهاجرين و عودت‌کنندگان ولايت کنر کروکی شد

1446/1/10

محترم مولوى نبى الله طلحه رٸيس شهرسازى و مسکن ولايت کنر مى‌گويد، انجنيران اين رياست شهرک مهاجرين اين ولايت را کروکی کرد.

محترم مولوى طلحه مى‌گوید، با اشتراک هيٸت ولايتى،. . .

برگشت به اخبار