برای سپردن کار به افراد واجد شرایط از بست‌های خالی امتحان گرفته شد

org_admin
دوشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۹:۵۳
picture

30/7/1445

محترم مولوی نور ولی بلال متقی رییس شهرسازی و مسکن ولایت غزنی می‌گوید که جهت سپردن کار به افراد واجد شرایط از پنج بست‌ خالی آن ریاست امتحان گرفته شد.

مولوی بلال متقی گفت که این پنج بست خالی از طریق رقابت آزاد با همکاری اصلاحات ادای به اعلان داده شده بود و اکنون امتحان آن‌ها اخذ گردید، تا کار به افراد واجد شرایط و مسلکی سپرده شود و برای آینده بهتر تلاش نماییم.

وی افزود که این امتحان با حضور نمایندگان اصلاحات اداری به صورت شفاف برگزار شد.

وزارت شهرسازی و مسکن از طریق رقابات آزاد افراد واجد شرایط و مسلکی را در بست‌های خالی این وزارت در مرکز و ولایات به وظیفه می‌گمارد.

سرپرست وزارت شهرسازی و مسکن

3 months 1 week ago

ما خود را در برابر خدای خود، ملت مسلمان و کشورمان مسئول می دانیم و وظیفه خود می دانیم برای توسعه شهری، توسعه اقتصادی و اجتماعی و حفظ محیط زیست تلاش کنیم. ما متعهد هستیم و تلاش های خود را برای تبدیل وزارت شهرسازی و اراضی به یک وزارتخانه خدماتی و پاسخگو آغاز کرده ایم که همواره در راستای اجرای پروژه های عمرانی و رفاهی و ایجاد شفافیت، مشوق ها و فرصت های شغلی در این زمینه تلاش خواهد کرد.

محترم مولوی حمدالله نعمانی
wazir-image-new

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۲۱
Background image

از ساخت و ساز یک کلینیک صحی در ولسوالی سنگین ولایت هلمند نظارت شد

1445/8/18

محترم مولوی سید نیک محمد رییس شهرسازی و مسکن ولایت هلمند می‌گوید که تیم تخنیکی این ریاست از ساخت و ساز یک کلینیک صحی در ولسوالی سنگین آن ولایت نظارت کرده است.

به گفته مولوی. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۱۰
Background image

پلان بهسازی چند ساحه‌ی غیرپلانی شهرهای کندز، مهترلام و میمنه طرح و ترتیب شد

18/8/1445

محترم حبیب الرحمن اوریاخیل رییس بهسازی ساحات غیر پلانی وزارت شهرسازی و مسکن می‌گوید که پلان بهسازی چند ساحه غیر پلانی در شهرکندز، شهر مهترلام ولایت لغمان و شهر میمنه ولایت. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۹:۱۸
Background image

در مورد تعیین زمین جهت ساخت و ساز تعمیر برخی ریاست‌ها در ولایت غزنی صحبت شد

17/8/1445

محترم مولوی نور ولی بلال متقی رییس شهرسازی و مسکن ولایت غزنی می‌گوید که انجنیران این ریاست با رحیم‌الله محمود معاون والی غزنی دیدار و در مورد مشخص نمودن زمین برای برخی ریاست. . .

برگشت به اخبار